Co nabízíme

Výuka výhradně češtiny pro cizince

Veškeré vybavení studia, všechny výukové materiály a metody či specializace lektorů - vše je zaměřeno jen a pouze na výuku češtiny pro cizince.

Největší nabídka kurzů v Praze

Každý měsíc nabízíme více než 120 různých kurzů češtiny pro cizince

WI-FI připojení

Ve všech prostorech našeho studia můžete používat WI-FI připojení na Internet.

Maximum 8 studentů ve skupinách

Počet studentů v našich skupinách není nikdy větší než osm. Jakýkoliv kurz se otevírá již při čtyřech přihlášených studentech.

Zápis a platba maximálně měsíc dopředu

Zápis provádíme vždy jen na dva týdny (Intenzivní kurzy), nebo jeden měsíc (Standardní kurzy) dopředu. To znamená, že každé dva týdny (Intenzivní kurzy), nebo každý měsíc (Standardní kurzy) máte možnost se rozhodnout, jestli chcete pokračovat, nebo ne. Po každém kurzu také můžete změnit rozvrh, intenzitu či typ následujícího kurzu.

Platba se provádí jen na dva týdny (Intenzivní kurzy), nebo jeden měsíc (Standardní kurzy) dopředu, tedy žádný risk na trimestry či semestry!

Info e-maily při absenci

V případě, že student z jakéhokoli důvodu nemůže navštívit některou z lekcí, lektor mu zašle tzv. info-e-mail, kde popíše průběh zmeškané lekce (téma, strany z učebnice a domácí úkol)

Dárkové certifikáty

Pro své přátele, kolegy nebo partnery můžete objednat kurz češtiny jako dárek.

Možnosti platby

Kurzovné můžete uhradit hotově nebo platební kartou (Visa, MasterCard, JCB, V Pay, Maestro, Diners Club International) v kanceláři během otvíracích hodin, dále platební kartou online anebo bankovním převodem.

K platbě můžete využít i benefitních programů Benefit Plus, Benefity, Benefity Café, Edenred, Sodexo nebo Chéque Déjeuner.

 

Certifikát CLT

Po kurzu studenti získávají Certifikát CLT o absolvování kurzu.

Víkendová pohotovost

Dokonce i v sobotu či v neděli vyřídíme váš zápis do kurzu online během několika hodin!

Speciální tematické dílny a lekce

Pravidelně organizujeme tématické dílny související s českými tradicemi (Vánoce, Velikonoce), zvyky (jídlo, pití, česká kuchyně atd.) nebo kulturou (procházky Prahou apod.)

40% sleva na nákup učebnic

CLT zajišťuje ve vybraných knihkupectvích 40 % slevu na všechny učebnice, které k výuce používáme.

Výuka češtiny pro cizince už od roku 2001

Naše jazyková škola nabízí už od roku 2001 špičkovou kvalitu ve výuce českého jazyka pro cizince. Během těchto let jsme postupně vytvořili specifický systém výuky a speciální nabídku služeb určených pro naše studenty tak, aby byli v co nekratší době schopni dosáhnout maximálních pokroků.

Sleva 50 % za zmeškané lekce

Student může při zápisu na následující měsíc (vždy před začátkem měsíce), nebo při zápisu na příští intenzivní kurz písemně informovat školu o konkrétních termínech zmeškaných lekcí a obdržet slevu 50 % na tyto zmeškané lekce. Tuto slevu není možné uplatňovat zpětně. Student má místo v kurzu rezervované po celou dobu trvání kurzu (vždy uvedeno v přihlášce) a může e-mailem požádat lektora/lektorku o zaslání informací o obsahu zmeškaných lekcí a domácích úkolech.

Učebny vybavené pro moderní výuku jazyků

Každá naše učebna je vybavena klimatizací, velkou tabulí, notebookem s připojením na Internet, WI-FI, projektorem, plátnem nebo TV, kopírkou, tiskárnou a CD přehrávačem.

Kavárna / Občerstvení

V naší lobby nabízíme po celý den občerstvení (minerální vodu, kávu, čaj, čokoládu apod.).

CLT Pub Quiz

Zajímá vás česká kultura a jazyk? Rádi soutěžíte?
Máte rádi chlebíčky a jiné české speciality?
Přijďte si s námi na CLT Pub kvíz užít večer plný zábavy a dozvědět se něco nového :-)